AUTOKASACJE I ZŁOMOWANIE AUT

Autokasacje - cała Polska

Auto kasacja to proces legalnego wycofania samochodu z rynku i dróg w Polsce. Realizowana jest przede wszystkim przez firmy zajmujące się skupowaniem samochodów powypadkowych, uszkodzonych, rozbitych, generalnie takich, które swoje lata świetności mają już dawno za sobą. Tego typu firmy, jak nasza, współpracują z największymi w Polsce stacjami demontażu pojazdów.

Samochody, które skupujemy zostają rozbierane przez specjalistów z branży. Sprawne części trafiają na rynek wtórny i są sprzedawane do warsztatów czy prywatnych właścicieli tego typu samochodów. Pozostałe niesprawne podzespoły podlegają utylizacji, a nadwozie, karoseria itd. podlegają całkowitej kasacji. Po tym procesie właściciel samochodu otrzymuje odpowiednie dokumenty i zaświadczenie, dzięki któremu wyrejestruje samochód w miejscowy urzędzie.

Złomowanie aut, autozłomowanie

Złomowanie aut na terenie całej Polski – jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi złomowania samochodów i innych pojazdów na terenie całej Polski. Legalne zezłomowanie auta to najlepsze wyjście dla każdego, kto posiada samochód nienadający się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy samochody wszystkich marek, uszkodzone i powypadkowe.

Nasza firma dzięki doświadczeniu pracującej w niej specjalistów, zyskała markę i pozytywny wizerunek wśród kierowców z każdego województwa ale także innych rejonów kraju. Zaufanie wzbudza przede wszystkim legalny proces złomowania – zgodny z wszelkimi normami prawnymi i środowiskowymi. Ponadto nasza firma dysponuje bogatą flotą holowników i lawet, dzięki czemu zniszczony, zepsuty czy uszkodzony pojazd możemy odebrać ze wskazanego nam miejsca.

OBSZARY DZIAŁANIA:

Szczególnie polecamy autokasacje w następujących miejscowościach: