Autokasacja Włocławek

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Włocławku, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w kujawsko- pomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Włocławku

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Włocławek

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się złomowaniem i kasacją pojazdów różnego typu na terenie miasta Włocławek i pozostałej części województwa kujawsko- pomorskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Drobne szkody można naprawić nie ponosząć wysokich wydatków, natomiast jeżeli naprawa uszkodzonego samochodu miałaby przewyższyć jego wartość rynkową, to należy pochylić się w kierunku kasacji.

Złomowanie aut Włocławek.

Czym jest złomowanie? Jest to inaczej demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które nadają się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części skierowane są do utylizacji i kasacji.

Gwarantujemy, że otrzymają Państwo wszystkie dokumenty umożliwiające bezproblemowe wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie. Pełna legalność i transparentność transakcji to filar naszej działalności.

Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Mogą Państwo napotkać wówczas problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Sprawdzaj dokładnie opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Włocławku.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Włocławku

Strategia firmy, w której zawsze stawiamy Klienta na pierwszym miejscu pozwoliła dotrzeć nam do tego miejsca, gdzie się teraz znajdujemy.

AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Włocławek przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa kujawsko- pomorskiego.

Autozłom Włocławek to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Włocławek
to firma, której zaufało do tej pory setki klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Autokasacja Włocławek przez ostatnie lata wiele razy okazywała się być wyborem Klientów, którzy uznali, że to najlepsze miejsce do którego mogą sprzedać swój uszkodzony samochód.  Zawsze uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym konsultantem. Poza uzyskaniem wszelkich niezbędnych informacji i wycenienia samochodu, będą mogli Państwo omówić szczegóły przekazania samochodu.

Posiadasz pojazd przeznaczony do kasacji? Nie zwlekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl