Autokasacja Białystok

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Białymstoku, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w podlaskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Białymstoku

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Białystok

Jesteśmy firmą świadczącą w pełni legalne usługi, których standard jest na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się złomowaniem i kasacją pojazdów różnego typu na terenie miasta Białystok i pozostałej części województwa podlaskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są stałą częścią ruchu drogowego. W zależności od rangi zdarzenia, tok postępowania może być różny. W momencie gdy mamy do czynienia z niewielkimi szkodami warto oddać samochód do naprawy. Gdy szkody są jednak znaczne, warto rozważyć, czy dalsza inwestycja w pojazd jest opłacalna i zastanowić się na autokasacją.

Złomowanie aut Białystok

Co tak naprawdę oznacza powyższe zagadnienie? Pojazdy, które trafiają do autokasacji są oddawane w ręce ekspertów i rozbierane do mniejszych elementów. Części te są następnie fachowo oceniane i w zależności od  kondycji kierowane na odpowiedni tok postępowania. Te
w dobrym stanie i nadające się do dalszej eksploatacji, trafiają na rynek wtórny. Utylizacji i kasacji poddawane są części w złym stanie użytkowym.

Nasza polityka jest w pełni legalna, a co za tym idzie mają Państwo pewność, że otrzymają od nas wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu. Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą być Państwo spokojni
o sprawne i komfortowe zamknięcie całej sprawy.

Duży nacisk kładziemy na świadomy wybór legalnie działającego autoskupu, ponieważ jest to niezbędny element do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. W przeciwnym wypadku zakończenie sprawy może być dla Państwa niezwykle problematyczne. Apelujemy – kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! Aby uniknąć wyżej opisanej sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Białymstoku. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Białymstoku

Pańska satysfakcja i zadowolenie są naszą największą motywacją i impulsem do dalszego rozwoju, dlatego usługi które świadczymy są na najwyższym poziomie. Nasze działania opieramy zarówno na tradycyjnych, sprawdzonych metodach jak i tych najbardziej nowoczesnych. Jesteśmy liderami na rynku motoryzacyjnym, przekonaj się sam! AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Białystok przez lata skrupulatnej pracy zyskał uznanie i pozytywny odbiór Kierowców z całego województwa podlaskiego.

Autozłom Białystok to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Białystok
jest firmą, która cieszy się  zaufaniem wśród wielu ludzi. Codziennie przyjmujemy zlecenia od setek kierowców mających problemy z pojazdami. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Naszą największą motywacją do nieustannego rozwoju jest Pańskie zadowolenie i satysfakcja. Nieustannie poszerzamy zakres swojej działalności w branży motoryzacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Autokasacja Białystok jest najlepszym wyborem jeśli kładziesz nacisk na szybkie i bezproblemowe pozbycie się pojazdu. Pragniemy jednak uświadomić Państwa odnośnie wyboru innych firm motoryzacyjnych – nie należy zbywać faktu, czy dana firma działa legalnie, czy też nie. Jeśli dana placówka nie posiada zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z nieprzychylnościami i problemami w urzędzie. Proszę pamiętać, że w celu wyrejestrowania pojazdu w urzędzie potrzebują Państwo odpowiednich świadczeń, które powinno się uzyskać od autoskupu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym firmowym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl