Autokasacja Wrocław

Działamy w całym województwie dolnośląskim. Profesjonalna kadra i specjalistyczny sprzęt pozwalają na odebranie pojazdów z  każdego miejsca w Dolnośląskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód we Wrocławiu

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Wrocław

Nasza firma świadczy w pełni legalne, profesjonalne usługi polegające na złomowaniu i kasacji każdego rodzaju pojazdów na terenie miasta Wrocław
i reszty województwa dolnośląskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszelkie podejmowane przez nas procesy przebiegają szybko i sprawnie. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje są nieuniknioną częścią ruchu drogowego. W zależności od rozległości szkód tok postępowania może być różny. Jednym z nich jest opcja naprawy samochodu i dalszego użytkowania go. Innym wyborem może być kasacja pojazdu, zwłaszcza gdy szkody przewyższają koszty naprawy.

Złomowanie aut Wrocław

Jak powinniśmy rozumieć powyższe zagadnienie? Złomowanie oznacza demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników, ekspertów Stacji Demontażu Pojazdów. Części które są w dobrej kondycji trafiają na rynek wtórny jeśli tylko nadają się do dalszej eksploatacji. Elementy będące w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji. Zależy nam na wysokiej jakości świadczonych usług.

Stuprocentowa legalność, transparentność transakcji i świadczonych usług daje gwarancję, że wraz z zakończeniem naszej współpracy otrzymają Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. Jesteśmy profesjonalistami!

Wybór autoskupu powinien być przemyślanym zagadnieniem, a dokładniej być związany z zapoznaniem się z opiniami innych Kierowców oraz ich doświadczeniami. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Wówczas, mogą Państwo napotkać problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Apelujemy u wybór firmy posiadającej odpowiednie uprawienia autokasacji we Wrocławiu.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot we Wrocławiu

Strategia naszej firmy bazuje na stawianiu potrzeb Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki takiemu postępowaniu zajmujemy honorowe miejsce w rankingu placówek zajmujących się autokasacją. Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas wielkim impulsem do nieustannego rozwoju. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Wrocław przez lata zapracował sobie na uznanie i dobre opinie wśród Kierowców z całego województwa dolnośląskiego.

Autozłom Wrocław to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Wrocław
to firma, której zaufało do tej pory setki klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Autokasacja Wrocław już niejednokrotnie na przestrzeni lat była jedyną wartościową finansowo metodą pozbycia się samochodu przeznaczonego do utylizacji. Zawsze uważaj na oszustów, dokładnie sprawdzaj legalność firmy z którą podejmujesz współpracę! Zadbaj o adekwatne dokumenty, które umożliwią Ci wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Udzieli on wszytskich niezbędnych informacji, odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieje pojawiające się wątpliwości. Pomoże on również wstępnie wycenić samochód.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl