Auto kasacja Warszawa

Nasza firma działa w Warszawie i innych miejscowościach województwa mazowieckiego. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta na Mazowszu. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RODZIMYM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Warszawie

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą auto kasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Następnie czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Warszawa

Nasza firma realizuje profesjonalne usługi związane ze złomowaniem samochodów i auto kasacją niemal każdego rodzaju samochodów. Niezależnie od marki czy modelu, złomujemy samochody takie jak:

 • osobowe, dostawcze, ciężarowe
 • auta uszkodzone 
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane
 • wszystkie inne typy pojazdów mechanicznych


Złomowanie aut Warszawa
. Niestety wypadki chodzą po ludziach i także nam może zdarzyć się stłuczka czy wypadek. Jeśli szkody nie są zbyt duże, często możemy naprawić swój samochód i nadal go używać. Niestety, jeśli samochód jest w bardzo złym stanie, będziemy musieli poddać go auto kasacji.

Co to w ogóle oznacza? Samochody, które są przeznaczone do autokasacji, są rozbierane przez profesjonalnych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które będą nadawały się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części podlegają utylizacji i kasacji.

Pełna legalność i transparentność transakcji i naszych usług oznacza, że otrzymasz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki którym wyrejestrujesz swój samochód z urzędu.

Uważaj na oszustów, którzy wezmą Twój samochód i zapłacą, jednak obowiązek zapłaty polisy OC wciąż będzie spoczywał na Tobie, bo nie otrzymasz żadnych dokumentów! Sprawdzaj dokładnie opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Warszawie.

Auto kasacja Warszawa

Auto szrot w Warszawie

Nasza działalność zbiera pozytywne opinie Kierowców z całej Polski. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, potrafimy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów i spełniać je w 100%.  Firma Auto Szrot Warszawa przez lata zapracowała sobie na uznaną markę i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa mazowieckiego.

Auto złom Warszawa to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Warszawa
to firma, której miesięcznie ufa nawet do kilkuset Klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Auto kasacja Warszawa w wielu przypadkach jest jedyną możliwością bezproblemowego pozbycia się uszkodzonego pojazdu. Uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Zadzwoń do naszego działu autokasacji i wyceń błyskawicznie swój samochód. Zapraszamy do kontaktu, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

Auto złom Warszawa

Złomowanie aut w Warszawie to jedna z najlepiej znanych i zaufanych firm w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Legalność działania i transparentność wszystkich transakcji to coś, co może i powinno przyciągnąć Klientów.

Ile razy słyszeliśmy od naszych kontrahentów, że ich samochód uległ awarii i nie mieli co z nim zrobić. Wiele firm oferowało im odebranie wraku, jednak trzeba było za to zapłacić! U nas, nie dość, że nie zapłacisz, to jeszcze możesz otrzymać gotówkę za swój rozbity czy też powypadkowy samochód. Nasza auto kasacja w Warszawie cechuje się wysoką skutecznością i szybkością działania. Od momentu zgłoszenia do nas chęci zezłomowania samochodu do transakcji często nie mija nawet 24 godziny.

A to dlatego, że jeśli dogadamy się finansowo, niemal od ręki wysyłamy naszą auto lawetę pod wskazany adres w Warszawie i realizujemy transakcję, podpisujemy dokumenty i płacimy gotówką.

Złomowanie aut Warszawa to jedne z tych miejsc, w którym uzyskasz największą cenę odkupu za swój rozbity, powypadkowy czy skorodowany samochód.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.