Autokasacja Głubczyce

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Głubczycach ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w Opolskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Głubczycach

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Głubczyce

Nasza firma świadczy w pełni legalne, profesjonalne usługi polegające na złomowaniu i kasacji każdego rodzaju pojazdów na terenie miasta Głubczyce i reszty województwa opolskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszelkie podejmowane przez nas procesy przebiegają szybko i sprawnie. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są nieuniknionym elementem ruchu drogowego, jednakże w zależności od rangi zdarzenia nasze podejście i postępowanie powinno być różne. W chwili gdy mówimy o nieznacznych szkodach, warto rozważyć opcję naprawy pojazdu, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość samochodu, należy przekalkulować, czy naprawa jest opłacalna, czy może lepiej pochylić się w kierunku kasacji pojazdu.

Złomowanie aut Głubczyce

Czym jest złomowanie? Jest to inaczej demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które nadają się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części skierowane są do utylizacji i kasacji.

Pełna legalność, transparentność transakcji i naszych usług oznacza, że otrzymasz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki którym wyrejestrujesz swój samochód z urzędu.

Wybór autoskupu powinien być przemyślanym zagadnieniem, a dokładniej być związany z zapoznaniem się z opiniami innych Kierowców oraz ich doświadczeniami. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Wówczas, mogą Państwo napotkać problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Apelujemy u wybór firmy posiadającej odpowiednie uprawienia autokasacji w Głubczycach.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Głubczycach

Nasza działalność zbiera pozytywne opinie Kierowców z całej Polski. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, potrafimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i spełniać je w 100%.  

AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Głubczyce przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa opolskiego.

Autozłom Głubczyce to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Głubczyce jest firmą, która cieszy się  zaufaniem wśród wielu ludzi, a grono to stale się powiększa. Każdego dnia przyjmujemy zlecenia od setek kierowców borykających się z uszkodzonymi pojazdami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję 100% satysfakcji. Naszą największą motywacją do nieustannego rozwoju jest Pańskie zadowolenie. Nieustannie rozbudowujemy gałęzie naszej działalności w branży motoryzacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Autokasacja Głubczyce zdecydowanie jest jedną z najlepszych opcji na szybkie, wygodne i komfortowe pozbycie się pojazdu. Pragniemy jednak uświadomić Państwa odnośnie wyboru innych firm motoryzacyjnych -nie należy bagatelizować faktu, czy dana firma działa legalnie, czy też nie. Jeśli dana placówka nie będzie miałą zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z nieprzychylnościami i problemami w urzędzie. Proszę pamiętać o odpowiednich zaświadczeniach by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Zadzwoń do działu autokasacji i wyceń błyskawicznie swój samochód. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. 

Jeszcze dzisiaj dołącz do grona zadowolonych Klientów Auto Centrum Group!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl