Autokasacja Zambrów

Usługa autokasacji realizowana przez partnera AutoCentrum Group  działa nie tylko w Zambrowie, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w Podlaskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Autokasacji Zambrów

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Zambrów

Oferujemy profesjonalne usługi, związane z złomowaniem i kasacją pojazdów wszelkiego typu na terenie miasta Zambrów i pozostałej części województwa podlaskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są nieuniknionym elementem dziennego ruchu drogowego. W przypadku nieznacznych szkód zazwyczaj sprawę załatwia naprawa w ASO lub u mechanika, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość pojazdu, warto zadać sobie pytanie, czy naprawa samochodu jest opłacalna, czy może lepiej pochylić się w kierunku kasacji pojazdu.

Złomowanie aut Zambrów

Z czym tak naprawdę związane jest powyższe zagadnienie? Pojazdy, które są przeznaczone do autokasacji są przekazywane w ręce wykwalifikowanych profesjonalistów, pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Samochody są rozbierane na mniejsze elementy i oceniane. Części będące w dobrej kondycji, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, a te w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji.

Działamy w pełni legalnie, nasze transakcje i usługi są transparentne, a to sprawia, że otrzymujesz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki czemu masz możliwość wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, jak ważne jest wybranie legalnego autoskupu – w przypadku nielegalnego skupu mogą Państwo napotkać się z problemami w urzędzie i niewyrejestrowaniem pojazdu! Kupno samochodu przez autokasację zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! W celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Zambrowie. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Zambrowie

Odpowiednia strategia naszej firmy sprawia, że od lat zbieramy pozytywne opinie klientów. Dzięki temu wiemy, jak możemy zadowolić klienta w 100 procentach. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Zambrów przez lata zapracował sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa podlaskiego.

Autozłom Zambrów to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Zambrów
to firma, której zaufało setki klientów, a co więcej, grono zadowolonych Kierowców stale się poszerza. Firma rozwija się dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Zambrów często jest jedną z nielicznych możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Prosimy o rozwagę w wyborze firmy, uwaga na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Serdecznie zapraszamy do kontaktu .

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl