Autokasacja Inowrocław

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Inowrocławiu, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w kujawsko- pomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Inowrocławiu

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Inowrocław

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się złomowaniem i kasacją pojazdów różnego typu na terenie miasta Inowrocław i pozostałej części województwa kujawsko- pomorskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Drobne szkody można naprawić nie ponosząć wysokich wydatków, natomiast jeżeli naprawa uszkodzonego samochodu miałaby przewyższyć jego wartość rynkową, to należy pochylić się w kierunku kasacji.

Złomowanie aut Inowrocław.

Czym jest złomowanie? Jest to inaczej demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które nadają się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części skierowane są do utylizacji i kasacji.

Gwarantujemy Państwu otrzymanie wszystkich potrzebnych dokumentów umożliwiających bezproblemowe wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie. Pełna legalność i transparentność transakcji to filar naszej działalności.

Apelujemy, że wybór legalnie działającego autoskupu jest niezwykle istotny – w przypadku gdy dana placówka nie będzie miała zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z kłopotliwymi sytuacjami w urzędzie, łącznie z niewyrejestrowaniem pojazdu! Kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! W celu uniknięcia przytoczonych sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Inowrocławiu. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Inowrocławiu

Strategia firmy, w której zawsze stawiamy Klienta na pierwszym miejscu pozwoliła dotrzeć nam do tego miejsca, gdzie się teraz znajdujemy.

AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Inowrocław przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa kujawsko- pomorskiego.

Autozłom Inowrocław to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Inowrocław
to firma, której zaufało do tej pory setki klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Autokasacja Inowrocław przez ostatnie lata wiele razy okazywała się być wyborem Klientów, którzy uznali, że to najlepsze miejsce do którego mogą sprzedać swój uszkodzony samochód.  Zawsze uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym konsultantem. Poza uzyskaniem wszelkich niezbędnych informacji i wycenienia samochodu, będą mogli Państwo omówić szczegóły przekazania samochodu.

Posiadasz pojazd przeznaczony do kasacji? Nie zwlekaj dłużej i dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl