Autokasacja Łęczna

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Łęcznej, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w lubelskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Łęcznej

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Łęczna

Świadczymy w pełni legalne, profesjonalne usługi motoryzacyjne. Zajmujemy się złomowaniem i kasacją pojazdów wszelkiego typu, na terenie miasta Łęczna i pozostałej części województwa lubelskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są niestety nierozłącznym elementem  codziennego ruchu drogowego, warto jednak rozważyć ich rangę. W momencie, gdy mówimy o nieznacznych szkodach, warto wziąć pod uwagę opcję naprawy, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość pojazdu, warto zadać sobie pytanie, czy naprawa samochodu jest opłacalna, czy może lepiej pochylić się w kierunku kasacji pojazdu.

Złomowanie aut Łęczna

Jak tak naprawdę powinniśmy rozumieć powyższe zagadnienie? Pojazdy trafiające do naszej firmy w celu autokasacji są przekazywane w ręce wykwalifikowanych profesjonalistów, pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Samochody są rozbierane na mniejsze elementy i fachowo oceniane. Te części, które są w dobrej kondycji, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, podczas gdy te w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji.

Działamy w pełni legalnie, nasze transakcje i usługi są jawne. Podejmując współpracę z naszą firmą otrzymasz wszystkie dokumenty potwierdzające dokonanie złomowania, dzięki czemu zyskujesz wolną drogę do wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu.

Apelujemy, że wybór legalnie działającego autoskupu jest niezwykle istotne – w przypadku gdy dana placówka nie będzie miała zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z kłopotliwymi sytuacjami w urzędzie, łącznie z niewyrejestrowaniem pojazdu! Kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! W celu uniknięcia przytoczonych sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Łęcznej. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Łęcznej

Najważniejszą kwestią w działalności naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja Klienta – to one stanowią zapłon do dalszego rozwoju firmy i nieustającego poprawiania jakości świadczonych usług. Dzięki temu podejściu staliśmy się liderami na rynku motoryzacyjnym.  AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Łęczna przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa lubelskiego.

Autozłom Łęczna to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Łęczna
to firma obdarzona zaufaniem przez setki Klientów, a ich grono stale się powiększa. Wraz z rozwojem dochodzi do rozbudowywania gałęzi działalności, także w innych sektorach branży motoryzacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Autokasacja Łęczna nierzadko jest jedną z nielicznych opcji na szybkie, wygodne i bezproblemowe pozbycie się pojazdu. Pragniemy jednak zwrócić Państwa uwagę na kwestię wyboru innych firm motoryzacyjnych – niezwykle istotnym zagadnieniem jest legalność danej działalności, w przeciwnym wypadku mogą Państwo napotkać się z nieprzychylnościami i problemami w urzędzie. Proszę pamiętać o odpowiednich zaświadczeniach by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Zachęcamy do kontaktu z naszym firmowym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl