Autokasacja Kartuzy

Działamy w całym województwie pomorskim. Profesjonalna kadra i specjalistyczny sprzęt pozwalają na odebranie pojazdów z  każdego miejsca w pomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Kartuzach

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Kartuzy

Nasza firma świadczy w pełni legalne, profesjonalne usługi polegające na złomowaniu i kasacji każdego rodzaju pojazdów na terenie miasta Kartuzy
i reszty województwa pomorskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszelkie podejmowane przez nas procesy przebiegają szybko i sprawnie. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje są nieuniknioną częścią ruchu drogowego. W zależności od rozległości szkód tok postępowania może być różny. Jednym z nich jest opcja naprawy samochodu i dalszego użytkowania go. Innym wyborem może być kasacja pojazdu, zwłaszcza gdy szkody przewyższają koszty naprawy.

Złomowanie aut Kartuzy

Co tak naprawdę oznacza powyższe zagadnienie? Złomowanie jest demontażem pojazdu, który jest przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części które są w dobrej kondycji i nadają się do dalszej eksploatacji, trafiają na rynek wtórny. Pozostałe elementy kierowane są do utylizacji i kasacji.

Stuprocentowa legalność, transparentność transakcji i świadczonych usług daje gwarancję, że wraz z zakończeniem naszej współpracy otrzymają Państwo wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. Jesteśmy profesjonalistami!

Wybór autoskupu powinien być przemyślanym zagadnieniem, a dokładniej być związany z zapoznaniem się z opiniami innych Kierowców oraz ich doświadczeniami. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Wówczas, mogą Państwo napotkać problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Apelujemy u wybór firmy posiadającej odpowiednie uprawienia autokasacji w Kartuzach.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Kartuzach

Strategia naszej firmy bazuje na stawianiu potrzeb Klienta na pierwszym miejscu. Dzięki takiemu postępowaniu zajmujemy honorowe miejsce w rankingu placówek zajmujących się autokasacją. Państwa zadowolenie i satysfakcja są dla nas wielkim impulsem do nieustannego rozwoju. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Kartuzy przez lata zapracował sobie na uznanie i dobre opinie wśród Kierowców z całego województwa pomorskiego.

Autozłom Kartuzy to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Kartuzy
to firma, której zaufało do tej pory setki klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Autokasacja Kartuzy już niejednokrotnie na przestrzeni lat była jedyną wartościową finansowo metodą pozbycia się samochodu przeznaczonego do utylizacji. Zawsze uważaj na oszustów, dokładnie sprawdzaj legalność firmy z którą podejmujesz współpracę! Zadbaj o adekwatne dokumenty, które umożliwią Ci wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Udzieli on wszytskich niezbędnych informacji, odpowie na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieje pojawiające się wątpliwości. Pomoże on również wstępnie wycenić samochód.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl