Autokasacja Kościerzyna

Działamy w całym województwie pomorskim. Profesjonalna kadra i specjalistyczny sprzęt pozwalają na odebranie pojazdów z  każdego miejsca w pomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Kościerzynie

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Kościerzyna

Realizujemy profesjonalne, w pełni legalne usługi polegające na złomowaniu i kasacji pojazdów wszelkiego typu na terenie miasta Kościerzyna i reszty województwa pomorskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje są stałym elementem ruchu drogowego. W zależności od rodzaju szkód
z jakimi mamy do czynienia, właściciele pojazdów mają możliwość naprawy samochodu i dalszego użytkowania go lub kasacji pojazdu jeśli szkody przewyższą koszty oraz jakość naprawy.

Złomowanie aut Kościerzyna

Co oznacza powyższe zagadnienie? Złomowanie jest to demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które są w dobrym stanie użytkowym, nadające się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe elementy kierowane są na drogę utylizacji i kasacji.

Stuprocentowa legalność, transparentność transakcji i naszych usług daje gwarancję, że otrzymasz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki którym będzie możliwe wyrejestrowanie pojazdu z urzędu.

Apelujemy o rozwagę podczas wyboru autoskupu. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Mogą Państwo napotkać wówczas problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Warto dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Kościerzynie.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Kościerzynie

Strategia firmy, w której to zawsze Klient jest stawiany na pierwszym miejscu pozwoliła dotrzeć nam do tego miejsca, gdzie znajdujemy się teraz. Państwa zadowolenie daje nam ogromną motywację do nieustannego rozwoju. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Kościerzyna przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa pomorskiego.

Autozłom Kościerzyna to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Kościerzyna
to firma, której zaufało setki klientów, a grono zadowolonych kierowców stale się powiększa. Firma rozwija się, dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności również w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Kościerzyna  niejednokrotnie jest jedynym sensownym i sprawdzonym rozwiązaniem dla Kierowców chcących szybko i skutecznie zamknąć sprawę pokolizyjnego pojazdu, a dodatkowo zyskać przy tym sensowną gotówkę. Zawsze uważaj na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać niezbędne dokumenty, dzięki którym będzie możliwe wyrejestrowanie pojazdu w urzędzie. 

Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem. Udzieli on wszystkich niezbędnych niezbędnych informacji i wyceni samochód, a także będą mogli Państwo omówić szczegóły przekazania pojazdu oraz rozwiać wszelkie nasuwające się na myśl wątpliwości.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl