Autokasacja Zawiercie

Nasza usługa autokasacji operuje na terenie Śląska, w tym Zawiercia. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miejsca. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy również przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Zawierciu

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Zawiercie

AutoCentrum Group swoją usługą autokasacji zapewnia profesjonalną obsługę związaną ze złomowaniem każdego typu pojazdów na terenie województwa śląskiego. Przyjmujemy niezależnie od marki:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Zdarzenie losowe może zdarzyć się każdemu. Drobne szkody powstałe w wyniku stłuczki można łatwo naprawić i dalej użytkować pojazd. Natomiast gdy szkody przewyższają wartość pojazdu- należy go poddać kasacji.

Złomowanie aut Zawiercie.

Czym jest złomowanie? To nic innego niż kasacja, czyli samochody przeznaczone do zezłomowania są rozbierane przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które nadają się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części skierowane są do utylizacji i kasacji.

Pełna legalność, transparentność transakcji i naszych usług to gwarancja otrzymania wszelkich dokumentów poświadczających o dokonaniu złomowania, dzięki którym wyrejestrujesz swój samochód z urzędu.

Zwracaj uwagę na oszustów! Odbiorą i zapłacą za samochód, jednak nie otrzymasz żadnych dokumentów i obowiązek zapłaty polisy OC wciąż będzie spoczywał na Tobie. Sprawdzaj dokładnie opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Zawierciu.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Zawierciu

Odpowiednia strategia naszej firmy sprawia, że od lat zbieramy pozytywne opinie klientów. Dzięki temu wiemy, jak możemy zadowolić klienta w 100 procentach. 

Szrot Zawiercie prowadzony przez AutoCentrum Group przez lata zapracował na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa śląskiego.

Autozłom Zawiercie charakteryzuje się m.in.:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Zawiercie – Zaufanie na wyciągnięcie ręki
.

Nasza firma stale i stopniowo się rozwija dzięki poszerzaniu wachlarza usług na terenie Zawiercia i innych miast województwa.

Autokasacja Zawiercie często bywa jedyną możliwością zgodnego z prawem sposobu pozbycia się uszkodzonego samochodu. U nas zawsze otrzymasz komplet dokumentów potrzebnych do załatwienia spraw urzędowych. Zawsze strzeż się oszustów!

Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów dotyczących przekazania samochodu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania z należytą starannością. Zapewniamy błyskawiczną wycenę samochodu.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl