Autokasacja Kołobrzeg

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Kołobrzegu, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w zachodniopomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Kołobrzegu

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Kołobrzeg

Świadczymy profesjonalne usługi, polegające na złomowaniu i kasacji pojazdów różnego typu na terenie miasta Kołobrzeg i pozostałej części województwa  zachodniopomorskiego. Autokasacji poddajemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki oraz poważniejsze zderzenia są nieodłączną częścią dziennego ruchu drogowego. Gdy mamy do czynienia z nieznacznymi szkodami, warto wziąć pod uwagę opcję naprawy, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość pojazdu, powinniśmy zadać sobie pytanie, czy naprawa samochodu jest opłacalna, czy może lepszą opcją byłaby kasacja pojazdu.

Złomowanie aut Kołobrzeg

Jak rozumieć powyższe zagadnienie? Pojazdy będące przeznaczonymi do autokasacji są przekazywane w ręce fachowców, pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Następnie, samochody są rozbierane na mniejsze elementy i oceniane. Części w dobrym stanie technicznym, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, z kolei te w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji.

Nasza działalność jest w pełni legalna, a transakcje i usługi transparentne. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki czemu masz możliwość wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu bez komplikacji.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, jak ważne jest wybranie legalnego autoskupu – w przypadku gdy dana placówka nie będzie miała zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z problemami w urzędzie i niewyrejestrowaniem pojazdu! Kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! W celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Kołobrzegu. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Kołobrzegu

Najważniejszą kwestią w działalności naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja Klienta – to one stanowią zapłon do dalszego rozwoju firmy i nieustającego poprawiania jakości świadczonych usług. Dzięki temu podejściu staliśmy się liderami na rynku motoryzacyjnym.  AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Kołobrzeg przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa zachodniopomorskiego.

Autozłom Kołobrzeg to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Kołobrzeg
to firma, której zaufało setki klientów, a co więcej, grono zadowolonych Kierowców stale się poszerza. Firma rozwija się dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Kołobrzeg często jest jedną z nielicznych możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Prosimy o rozwagę w wyborze firmy, uwaga na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Serdecznie zapraszamy do kontaktu .

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl