Autokasacja Szczecinek

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Szczecinku, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w zachodniopomorskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Szczecinku

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Szczecinek

Świadczymy profesjonalne usługi, polegające na złomowaniu i kasacji pojazdów różnego typu na terenie miasta Szczecinek i pozostałej części województwa  zachodniopomorskiego. Autokasacji poddajemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizja drogowa może zdarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Jeśli szkody nie są zbyt duże, często możemy naprawić swój samochód i nadal go używać. Natomiast gdy szkody przewyższają wartość pojazdu- należy go poddać kasacji.

Złomowanie aut Szczecinek

Jak rozumieć powyższe zagadnienie? Pojazdy będące przeznaczonymi do autokasacji są przekazywane w ręce fachowców, pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Następnie, samochody są rozbierane na mniejsze elementy i oceniane. Części w dobrym stanie technicznym, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, z kolei te w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji.

Nasza działalność jest w pełni legalna, a transakcje i usługi transparentne. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki czemu masz możliwość wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu bez komplikacji.

Apelujemy o dokładne zapoznanie się z ofertą firm zajmujących się autokasacją. Niestety, wiele z nich nie ma zarejestrowanej działalności, przez co kasacja pojazdu nie jest zakończona przekazaniem niezbędnych dokumentów, które umożliwią Państwu wyrejestrowanie pojazdu z urzędu. W celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Szczecinku. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Szczecinku

Najważniejszą kwestią w działalności naszej firmy jest zadowolenie i satysfakcja Klienta – to one stanowią zapłon do dalszego rozwoju firmy i nieustającego poprawiania jakości świadczonych usług. Dzięki temu podejściu staliśmy się liderami na rynku motoryzacyjnym.  AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Szczecinek przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa zachodniopomorskiego.

Autozłom Szczecinek to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Szczecinek
to firma, której zaufało setki klientów, a co więcej, grono zadowolonych Kierowców stale się poszerza. Firma rozwija się dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Szczecinek często jest jedną z nielicznych możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Prosimy o rozwagę w wyborze firmy, uwaga na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Serdecznie zapraszamy do kontaktu .

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl