Autokasacja Biała Podlaska

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Białej Podlaskiej, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w lubelskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Białej Podlaskiej

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Biała Podlaska

Świadczymy profesjonalne, w pełni legalne usługi, polegające na złomowaniu i kasacji pojazdów wszelkiego typu, na terenie miasta Biała Podlaska i pozostałej części województwa lubelskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są na porządku dziennym w ruchu drogowym, warto jednak rozważyć ich rangę. W przypadku, gdy mówimy o nieznacznych szkodach, warto rozważyć opcję naprawy, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość pojazdu, warto zastanowić się nad kasacją samochodu.

Złomowanie aut Biała Podlaska

Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Pojazdy, które są przeznaczone do autokasacji trafiają w ręce wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów i są przez nich rozbierane na mniejsze elementy. Części będące w dobrym stanie, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, a pozostałe kierowane są do utylizacji i kasacji.

Działamy w pełni legalnie, nasze transakcje i usługi są transparentne, a to sprawia, że otrzymujesz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki czemu masz możliwość wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu.

Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Mogą Państwo napotkać wówczas problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Sprawdzaj dokładnie opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Białej Podlaskiej

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Białej Podlaskiej

Strategia firmy, w której zawsze stawiamy Klienta na pierwszym miejscu pozwoliła dotrzeć nam do tego miejsca, gdzie się teraz znajdujemy. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Biała Podlaska przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa lubelskiego.

Autozłom Biała Podlaska to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Biała Podlaska
to firma, której zaufało do tej pory setki klientów. Firma rozwija się, dzięki poszerzaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach motoryzacyjnych.

Autokasacja Biała Podlaska często bywa jedną z niewielu możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Zawsze uważaj na oszustów! Zadbaj o odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Zadzwoń do naszego działu autokasacji i wyceń błyskawicznie swój samochód. Zapraszamy do kontaktu o sprzedaży.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś.

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl