Autokasacja Olesno

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Oleśnie ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w Opolskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Oleśnie

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Olesno

Nasza firma świadczy w pełni legalne, profesjonalne usługi polegające na złomowaniu i kasacji każdego rodzaju pojazdów na terenie miasta Olesno i reszty województwa opolskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wszelkie podejmowane przez nas procesy przebiegają szybko i sprawnie. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są nieuniknionym elementem ruchu drogowego, jednakże w zależności od rangi zdarzenia nasze podejście i postępowanie powinno być różne. W chwili gdy mówimy o nieznacznych szkodach, warto rozważyć opcję naprawy pojazdu, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość samochodu, należy przekalkulować, czy naprawa jest opłacalna, czy może lepiej pochylić się w kierunku kasacji pojazdu.

Złomowanie aut Olesno

Czym jest złomowanie? Jest to inaczej demontaż pojazdu przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Części, które nadają się do dalszej eksploatacji, trafią na rynek wtórny. Pozostałe części skierowane są do utylizacji i kasacji.

Pełna legalność, transparentność transakcji i naszych usług oznacza, że otrzymasz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki którym wyrejestrujesz swój samochód z urzędu.

Wybór autoskupu powinien być przemyślanym zagadnieniem, a dokładniej być związany z zapoznaniem się z opiniami innych Kierowców oraz ich doświadczeniami. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Wówczas, mogą Państwo napotkać problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Apelujemy u wybór firmy posiadającej odpowiednie uprawienia autokasacji w Oleśnie.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Oleśnie

Kierujemy się satysfakcją Klienta. To ona daje nam motywację do dalszego rozwoju firmy i nieustającego poprawiania jakości świadczonych usług. Dzięki temu podejściu staliśmy się liderami na rynku motoryzacyjnym. 

AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Olesno przez lata zapracowała sobie na uznanie i świetne opinie wśród Kierowców z całego województwa opolskiego.

Autozłom Olesno to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Olesno jest firmą, która cieszy się  zaufaniem wśród wielu ludzi, a grono to stale się powiększa. Każdego dnia przyjmujemy zlecenia od setek kierowców borykających się z uszkodzonymi pojazdami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję 100% satysfakcji. Naszą największą motywacją do nieustannego rozwoju jest Pańskie zadowolenie. Nieustannie rozbudowujemy gałęzie naszej działalności w branży motoryzacyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Autokasacja Olesno zdecydowanie jest jedną z najlepszych opcji na szybkie, wygodne i komfortowe pozbycie się pojazdu. Pragniemy jednak uświadomić Państwa odnośnie wyboru innych firm motoryzacyjnych -nie należy bagatelizować faktu, czy dana firma działa legalnie, czy też nie. Jeśli dana placówka nie będzie miałą zarejestrowanej działalności, mogą Państwo napotkać się z nieprzychylnościami i problemami w urzędzie. Proszę pamiętać o odpowiednich zaświadczeniach by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Zadzwoń do działu autokasacji i wyceń błyskawicznie swój samochód. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania oraz rozwieją wątpliwości. Jesteśmy tu po to, by Ci pomóc. 

Jeszcze dzisiaj dołącz do grona zadowolonych Klientów Auto Centrum Group!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl