Autokasacja Jasło

Autokasacja Jasło działa również w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z każdego miasta w Podkarpackim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Jaśle

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Jasło

Świadczymy w pełni legalne, profesjonalne usługi motoryzacyjne. Nasza praca polega na złomowaniu i kasacji pojazdów wszelkiego typu, na terenie miasta Jasło i pozostałej części województwa podkarpackiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Kolizje drogowe mogą zdarzyć się nawet najlepszemu kierowcy. Gdy powstałe szkody są raczej nieznaczne, warto rozważyć opcję naprawy pojazdu, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość samochodu, należy przekalkulować, czy naprawa jest opłacalna, czy może lepiej pochylić się w kierunku kasacji pojazdu.

Złomowanie aut Jasło

Z czym wiąże się powyższe zagadnienie? Pojazdy trafiające do autokasacji są przekazywane w ręce ekspertów i rozbierane do mniejszych elementów, które w zależności od swojej kondycji kierowane są na odpowiednią ścieżkę postępowania. Te które są w dobrym stanie i nadają się do dalszej eksploatacji, trafiają na rynek wtórny. Kasacji poddawane są części w złym stanie użytkowym.

Decydując się na usługi naszej firmy otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie. Podejmując współpracę z naszą firmą możesz mieć pewność sprawnego zamknięcia sprawy.

Pragniemy jeszcze raz podkreślić, jak ważny jest wybór legalnie działającego autoskupu – w przypadku gdy dana placówka nie będzie miała zarejestrowanej działalności, mogą mieć Państwo problemy z wyrejestrowaniem pojazdu w urzędzie, a firma która podjęła się kasacji Państwa pojazdu umyje ręce.

Apelujemy – kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! Aby uniknąć wyżej opisanej sytuacji, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Jaśle. Wspierajmy legalne biznesy!

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Jaśle

Odpowiednia strategia działania naszej firmy sprawiła, że AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Jasło przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa podkarpackiego.

Autozłom Jasło to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Jasło
to firma stworzona przez kierowców dla kierowców. Codziennie współpracujemy z dziesiątkami klientów rozwiązując ich problemy związane z pojazdami. Największą motywacją do nieustannego rozwoju jest dla nas Państwa zadowolenie i satysfakcja. Nieprzerwanie rozbudowujemy obszar działalności w branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Jasło często bywa jedyną sensowną opcją sprzedaży uszkodzonego samochodu. Klienci zawsze szukają miejsca gdzie oferowana jest największa zapłata. Zwracamy uwagę na to, aby dokładnie prześwietlić daną autokasację przed sprzedażą. Zdarza się, że trafią Państwo na oszustów i nie otrzymają wymaganych w urzędzie dokumentów. Dlatego jeśli chcą Państwo uniknąć problemów zapraszamy do naszej autokasacji. Satysfakcja gwarantowana!

Zapraszamy do kontaktu z działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód i udzieli wszelkich potrzebnych informacji.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl