Autokasacja Kraśnik

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Kraśniku, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w lubelskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Kraśniku

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Kraśnik

Świadczymy profesjonalne, w pełni legalne usługi, polegające na złomowaniu i kasacji pojazdów wszelkiego typu, na terenie miasta Kraśnik i pozostałej części województwa lubelskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są na porządku dziennym w ruchu drogowym, warto jednak rozważyć ich rangę. W przypadku, gdy mówimy o nieznacznych szkodach, warto rozważyć opcję naprawy, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość pojazdu, warto zastanowić się nad kasacją samochodu.

Złomowanie aut Kraśnik

Co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Pojazdy, które są przeznaczone do autokasacji trafiają w ręce wykwalifikowanych pracowników Stacji Demontażu Pojazdów i są przez nich rozbierane na mniejsze elementy. Części będące w dobrym stanie, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, a pozostałe kierowane są do utylizacji i kasacji.

Działamy w pełni legalnie, nasze transakcje i usługi są transparentne, a to sprawia, że otrzymujesz wszystkie dokumenty świadczące o dokonaniu złomowania, dzięki czemu masz możliwość wyrejestrowania swojego samochodu z urzędu.

Apelujemy o rozwagę podczas wybierania autoskupu. Niestety, nie wszystkie firmy są uczciwe – podejmując współpracę z takową placówką napotkają Państwo problemy z wyrejestrowaniem pojazdu w urzędzie. Kupno samochodu zawsze musi odbywać się z przekazaniem odpowiednich dokumentów! W celu uniknięcia tego typu nieprzyjemności, należy dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców w Kraśniku.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Kraśniku

Nasza firma zawsze na pierwszym miejscu stawia Klienta i jego potrzeby – Pańskie zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszego rozwoju i nieustannego polepszania jakości świadczonych usług. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Kraśnik przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa lubelskiego.

Autozłom Kraśnik to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Kraśnik
to firma, której zaufało setki klientów, a co więcej, grono zadowolonych Kierowców stale się poszerza. Firma rozwija się dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Kraśnik często jest jedną z nielicznych możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Prosimy o rozwagę w wyborze firmy, uwaga na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Serdecznie zapraszamy do kontaktu .

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl