Autokasacja Międzyrzecz

Nasza usługa autokasacji  działa nie tylko w Międzyrzeczy, ale też w innych miastach województwa. Jesteśmy przygotowani na to, aby odebrać Twój samochód z  każdego miasta w Lubuskim. Pieniądze możesz otrzymać do ręki. Realizujemy przelewy na życzenie.

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Sprzedaj swój uszkodzony samochód w Międzyrzeczy

Wyszukaj naszą autokasację

Znajdź naszą autokasację w Internecie i skorzystaj z naszych usług. Czekamy na twój kontakt

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas i opisz jaki samochód masz do sprzedania. Szybko wycenimy Twoje auto i ustalimy szczegóły transakcji

Odbieramy Twój samochód

Po samochody przyjeżdżamy swoim sprzętem i płacimy za nie gotówką lub przelewem na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

Złomowanie aut Międzyrzecz

Oferujemy profesjonalne, całkowicie legalne usługi, związane z złomowaniem i kasacją pojazdów wszelkiego typu, na terenie miasta Międzyrzecz i pozostałej części województwa lubuskiego. Do autokasacji przyjmujemy:

 • samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe,
 • auta uszkodzone,
 • pojazdy niezarejestrowane i niedopuszczone do ruchu,
 • pojazdy powypadkowe, rozbite, zalane, skorodowane,
 • inne typy pojazdów mechanicznych.


Stłuczki i poważniejsze zderzenia są nieoderwalną częścią ruchu drogowego, niemniej jednak zawsze należy się zastanowić czy uszkodzony samochód należy naprawiać. Warto w przypadku, gdy szkody są stosunkowo niewielkie, jednak w momencie gdy szkody przewyższają wartość samochodu, należy przekalkulować, czy naprawa jest opłacalna, czy może lepiej zdecydować się na kasację pojazdu.

Złomowanie aut Międzyrzecz

Z czym tak naprawdę związane jest powyższe zagadnienie? Pojazdy, które są przeznaczone do autokasacji są przekazywane w ręce wykwalifikowanych profesjonalistów, pracowników Stacji Demontażu Pojazdów. Samochody są rozbierane na mniejsze elementy i oceniane. Części będące w dobrej kondycji, nadające się do dalszej eksploatacji trafiają na rynek wtórny, a te w gorszym stanie kierowane są do utylizacji i kasacji.

Polityka działania Autokasacji Międzyrzecz jest w pełni legalna, a co za tym idzie mają Państwo pewność, że otrzymają od nas wszystkie niezbędne dokumenty do wyrejestrowania pojazdu. Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą być Państwo spokojni o sprawne i komfortowe zamknięcie całej sprawy.

Apelujemy o rozwagę podczas wyboru autoskupu. Zawsze uważaj na potencjalnych oszustów, którzy oferują kupno samochodu bez przekazania dokumentów. Mogą Państwo napotkać wówczas problemy z wyrejestrowaniem pojazdu. Warto dokładnie sprawdzać opinie i doświadczenia innych kierowców zanim zaufasz odpowiedniej autokasacji w Międzyrzeczy.

Auto kasacja Warszawa

Autoszrot w Międzyrzeczy

Nasza firma zawsze na pierwszym miejscu stawia Klienta i jego potrzeby – Pańskie zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszego rozwoju i nieustannego polepszania jakości świadczonych usług. AutoCentrum Group swoją usługą Szrot Międzyrzecz przez lata skrupulatnej pracy zapracowała sobie na uznanie i pozytywne opinie Kierowców z całego województwa lubuskiego.

Autozłom Międzyrzecz to firma charakteryzująca się przede wszystkim:

 • szybkością załatwianych spraw,
 • w pełni legalnym procesem złomowania pojazdów,
 • elastycznością,
 • możliwością odebrania samochodu spod domu Klienta,
 • wypłatą gotówki od ręki,
 • załatwianiem wszelkich formalności.


Złomowanie aut Międzyrzecz
to firma, której zaufało setki klientów, a co więcej, grono zadowolonych Kierowców stale się poszerza. Firma rozwija się dzięki rozbudowywaniu gałęzi swojej działalności także w innych sektorach branży motoryzacyjnej.

Autokasacja Międzyrzecz często jest jedną z nielicznych możliwości szybkiego i bezproblemowego pozbycia się pojazdów. Prosimy o rozwagę w wyborze firmy, uwaga na oszustów! Zadbaj o to, by otrzymać odpowiednie dokumenty, które pozwolą Ci wyrejestrować pojazd w urzędzie.

Skontaktuj się z naszym działem autokasacji, który błyskawicznie wyceni Twój samochód. Serdecznie zapraszamy do kontaktu .

Dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Skup aut za gotówkę
auto kasacja i złomowanie

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl