side-view-mockup-of-a-car-decal-placed-on-a-pickup-truck-33235

Komis samochodowy? Wybierz sprawdzoną firmę

Myślisz o zakupie używanego samochodu? Przeglądasz oferty sprzedaży na portalach aukcyjnych? Chcesz kupić samochód w sprawdzonym komisie czy raczej znajomy obiecał Ci ściągnąć autko z zagranicy. Opcji na zakup samochodu używanego masz kilka. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Dziś chwilę o komisach samochodowych. Gdzie kupić auto, by nie żałować?

Samochód używany z komisu

Na początek powiedzmy sobie szczerze: komis komisowi nierówny. Jeśli dobrze trafimy, możemy znaleźć naprawdę dobre auto w okazyjnej cenie. Niestety jak w każdej branży, możemy trafić na nieuczciwych sprzedawców. W takim momencie należy odpowiednio filtrować firmy, które oferują komis. Opinie i oceny w Internecie to najprostsza i najlepsza droga. Decydując się na auto kupione w komisie, przede wszystkim musimy dobrze wybrać komis. Jednym z uznanych i cenionych komisów samochodowych w stolicy jest ten komis aut w Warszawie. Posiada on w swojej ofercie wiele modeli samochodów miejskich, rodzinnych, ale także większych, dostawczych, niezbędnych do prowadzenia niektórych działalności.

Zalety zakupu auta używanego w komisie:

  • ogromny wybór marek i modeli,
  • pośredniczenie w kredytach i ubezpieczeniach,
  • możliwość zostawienia w rozliczeniu dotychczasowego samochodu

Komisy także skupują samochody

W tym momencie należy przedstawić także szerzej możliwości związane z po pierwsze pozostawieniem dotychczasowego pojazdu w rozliczeniu, ale także wyłącznie sprzedaży właścicielowi komisu swojego używanego auta. Warszawski komis, o którym wspomnieliśmy w poprzednim akapicie, realizuje wszystkie z wymienionych usług, dzięki czemu z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród warszawskich Kierowców.

Podsumowanie

Zakup samochodu w komisie jest obarczony ryzykiem. Możemy je jednak zminimalizować wybierając sprawdzoną i uznaną na rynku motoryzacyjnym firmę. Samochód używany, ale ze sprawdzoną i udokumentowaną historią, a na dodatek na przykład serwisowany w ASO, może być naprawdę dobrym zakupem i będzie nam służył na lata. Najlepiej sprawdzać samochody z osobą, która zna się na mechanice i sama okresli stan techniczny. Dla tych, którzy nie mają takiej możliwości, należy bardzo uważnie filtrować sprzedawców i nie dać się nabrać.

Ostatnie wpisy:

Nowe technologie w motoryzacji

Elektryfikacja Dzięki postępowi technologicznemu, motoryzacja staje się coraz bardziej zaawansowana. Jednym z kluczowych aspektów nowoczesnej motoryzacji jest elektryfikacja. Pojazdy elektryczne Pojazdy elektryczne (EV) to samochody

Czytaj więcej »