SKUP WÓZKÓW WIDŁOWYCH Szybka sprzedaż widlaków sprawnych i uszkodzonych

Jeśli posiadasz do sprzedania wózek widłowy, prawdopodobnie właśnie w tym momencie znalazłeś idealnego kupującego. Nasz skup widlaków będzie zainteresowany zarówno sprawnymi, jak i uszkodzonymi wózkami widłowymi.

Jak szybko sprzedać swój wózek widłowy?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój wózek widłowy, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzu, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój widlak

Możesz odstawić swój wózek widłowy, a my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy wózek i płacimy gotówką.

Skup wózków widłowych w całej Polsce

Odkupimy wszelkiego rodzaju wózki widłowe różnych typów – od magazynowych, po terenowe i teleskopowe – napisz nam czym dysponujesz, a my wycenimy go.

Skupujemy wózki widłowe z każdym napędem – elektryczne, spalinowe, na gaz – możesz opisać swój wózek i czekać na kontakt z naszej strony.

Będziemy zainteresowani także wózkami widłowymi z usterkami różnego rodzaju; mechanicznymi, lakierniczymi, hydraulicznymi, elektronicznymi, elektrycznymi.

Mogą to być także wózki widłowe nadające się do częściowego lub całościowego remontu optycznego i technicznego.

Jeśli posiadasz jakieś nieużywane wózki widłowe, sprzedaj je nam za gotówkę! Możesz uzyskać gotówkę także za wózki, które są niekompletne, czy wyeksploatowane. Wystarczy czy skontaktujesz się z nami i poprosisz o darmową wycenę.

Wózki widłowe od lat wspomagają biznes i przemysł. Wielu przedsiębiorców nie wyobraża sobie swojej dalszej działalności bez odpowiednio działającego widlaka.

Staramy się dawać drugie życie tym maszynom. Wózki widłowe są narażone na specjalne i ekstremalne warunki. To normalne, że ulegają awarii czy zużyciu pewnych elementów. Odkupimy od Ciebie nawet najbardziej uszkodzone sztuki, wystawione na działanie żywiołów, które zostały podtopione podczas powodzi lub były narażone na wysokie temperatury na skutek pożaru lub wybuchu w miejscu eksploatacji. Jeśli naprawa Twojego wózka przerasta Twoje możliwości, możesz sprzedać go nam i otrzymasz za niego gotówkę.

Wypełnij formularz, napisz o swoim wózku widłowym lub zadzwoń, prześlij dokładne zdjęcia i prześlij je nam. Skontaktujemy się ze swoją propozycją cenową, a jeśli dogadamy się, odbierzemy widlaka ze wskazanego miejsca, a formalności i płatność załatwimy na miejscu.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl