SKUP MASZYN ROLNICZYCH
Szybka sprzedaż ciągników i innych maszyn dla rolników
w trzech krokach!

Jeśli posiadasz do sprzedania maszynę rolniczą, prawdopodobnie właśnie w tym momencie znalazłeś idealnego kupującego. Nasz skup maszyn rolniczych kupi każdą maszynę rolniczą – od ciągnika, przez pług, aż po kombajn –za które otrzymasz atrakcyjne i dogodne warunki. Szybkość działania i gotówka od ręki to charakteryzuje nasz skup maszyn rolniczych.

Jak szybko sprzedać swoją maszynę rolniczą?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twoją maszynę rolniczą, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój ciągnik

Możesz odstawić swój ciągnik lub inne maszyny rolnicze to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy maszynę rolniczą i płacimy gotówką.

Skup maszyn rolniczych | ciągników

Skup maszyn rolniczych to gwarant szybkiej, błyskawicznej sprzedaży wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych. Jak to możliwe? Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wypełnisz formularz, oraz podasz miejsce, w które mamy przyjechać. Możemy przyjechać błyskawicznie, nawet tego samego dnia, o ile przystaniesz na nasze warunki, odkupimy od Ciebie sprzęt rolniczy na miejscu i zapłacimy Ci za niego gotówką.

Dlaczego szybka finalizacja transakcji sprzedaży maszyny rolniczej będzie dla Ciebie korzystna?

Bardzo ważnym czynnikiem, który będzie ostatecznie decydował o końcowej cenie Twojej maszyny rolniczej – prasy obrotowej, siewnika, traktora lub przyczepy wywrotki – jest rok produkcji maszyny. Dlatego im dłużej przechowujesz sprzęt rolniczy, tym niższa będzie jego cena sprzedaży. Szybka sprzedaż w naszym skupie maszyn rolniczych oznacza, że będziesz już za chwilę dysponował konkretną gotówką i dostaniesz cenę tylko nieco niższą niż ta rynkowa. W zamian odbieramy Twoją maszynę swoim transportem, płacimy gotówką, i załatwiamy z Tobą wszelkie formalności.

Sam pewnie wiesz, ile czasu zajmuje przeglądanie portali z ogłoszeniami, żeby zorientować się, po ile sprzedawane są maszyny podobne do tej, którą chcesz sprzedać? Samo wystawianie ofert, negocjowanie oferty, spotkania z potencjalnymi klientami – to zabiera nasz cenny czas. U nas sprawa załatwiana jest szybko i bezboleśnie! Dzwonisz lub wypełniasz formularz wyceny. Szacujemy ile możemy dać Ci za maszynę rolniczą. W przypadku osiągnięcia kompromisu, błyskawicznie przyjeżdżamy, przekazujemy gotówkę, załatwiamy formalności i zabieramy Twoją maszynę.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl