SKUP FLOT OD FIRM Szybka sprzedaż samochodów służbowych sprawnych i uszkodzonych

Jeśli posiadasz do sprzedania samochody służbowe – całą flotę aut, prawdopodobnie właśnie w tym momencie znalazłeś idealnego kupującego. Nasz skup flot od firm będzie zainteresowany zarówno sprawnymi, jak i uszkodzonymi samochodami, które służyły pracownikom przez lata.

Jak szybko sprzedać swoją flotę samochodów?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twoją flotę firmową, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzu, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twoją flotę

Możesz wskazać miejsce, gdzie znajduje się Twoja firmowa flota, a my odbierzemy pojazdy swoimi lawetami. Dopełniamy formalności, zabieramy autai płacimy gotówką.

Skup flot firmowych - samochodów służbowych na terenie całej Polski

Skupów samochodów i reklam tego typu działalności na ulicach i w Internecie jest mnóstwo. Ale nie jesteś pewien, czy są to renomowane firmy, które dadzą Ci tyle, ile naprawdę warte są Twoje samochodu, czy po prostu ktoś, kto ma sposób na zarabianie pieniędzy kupując samochody za grosze. 

Ponadto nie każdy skup aut jest gotowy pod kątem ekonomicznym i technicznym, by odebrać od Ciebie całą flot firmową. Nasz skup samochodów za gotówkę chętnie odkupi od Ciebie cały pakiet samochodów, niezależnie od ich stanu technicznego, wizualnego, przebiegu i rocznika. Przyjedziemy po nie własnymi lawetami, a szybki kompromis w kontekście ceny ostatecznej spowoduje, że wszelkie formalności i płatności załatwimy na miejscu.

Jeśli posiadasz wysłużoną flotę samochodów, które bezczynnie i bezużytecznie zajmują miejsca na Twoim firmowym parkingu, zgłoś się do nas. Będziesz miał szansę na szybką, pewną i bezpieczną transakcję z uznanym w całej Polsce skupem samochodów służbowych. 

Nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie ocenić pojazdy, co nie oznacza żadnych zobowiązań! Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam swoją flotę, zapłacimy Ci, załatwimy wszystkie formalności i odbierzemy pojazdy w ciągu jednego dnia. Płacimy najwyższe ceny w branży i obiecujemy Ci najszybszą, najbardziej uprzejmą i profesjonalną obsługę. Nasza wysoko oceniana firma jest w pełni legalna. Autocentrum Group to wreszcie wygodny i bezproblemowy sposób na sprzedaż samochodu. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Sprawimy, że proces sprzedaży Twoich firmowych aut będzie szybki i przyjemny!

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl