SKUP CIĘŻARÓWEK
Szybka sprzedaż samochodu
w trzech krokach!

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów ciężarowych, w każdej postaci – każda marka i model, a także samochodu uszkodzone i powypadkowe.

Jak szybko sprzedać swój samochód ciężarowy?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój ciężarowy samochód, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój samochód

Możesz odstawić swój ciężarowy samochód lub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy samochód i płacimy gotówką.

Skup samochodów ciężarowych

Chcesz szybko sprzedać swój samochód ciężarowy? Wycenimy Twój samochód w ciągu 24 godzin i kupimy Twój samochód w ciągu 20 minut.

Sprzedaż samochodu ciężarowego nie jest łatwą decyzją. Staje się to jeszcze trudniejsze w obliczu licznych nabywców samochodów, dealerów i usług zakupu samochodów zarówno w trybie online, jak i offline. To pole minowe przy podejmowaniu decyzji, którą opcję wybrać i czy naprawdę otrzymujesz uczciwą ofertę? Wierzymy, że jeśli chodzi o sprzedaż Twojego samochodu ciężarowego, każdy zasługuje na uczciwą i wycenę. Jeśli chcesz szybko i szybko sprzedać swój samochód za gotówkę, nasza firma jest dla Ciebie zaufanym lokalnym kupcem .

Jak szybko sprzedać samochód ciężarowy?

Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój samochód ciężarowy za gotówkę, czy po prostu chcesz go szybko wycofać z jazdy, możesz z łatwością sprzedać swój samochód w całej Polsce.

Jak więc działa sprzedaż samochodu ciężarowego? Wpisz dane samochodu w polu bezpłatnej wyceny samochodu, a jeden z naszych ekspertów ręcznie wyceni Twój samochód.

Co nas wyróżnia od wszystkich innych? Nie używamy niedokładnych systemów komputerowych, które podają liczby szacujące wartość Twojego samochodu. Poświęcamy czas na analizę dostarczonych informacji. Gwarantuje to, że wysyłana przez nas cena jest zgodna z aktualnymi warunkami rynkowymi. Nasza wycena online jest uczciwa i często po obejrzeniu pojazdu dajemy więcej pieniędzy niż inne firmy kupujące samochód.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

Bezpłatna wycena samochodu ciężarowego

Kolejnym świetnym powodem sprzedaży samochodu ciężarowemu naszemu skupowi jest to, że nie ma żadnych opłat administracyjnych i natychmiast wysyłamy Twoje pieniądze. Kiedy zdecydujesz się sprzedać swój samochód, nasz skup zapłaci Ci od ręki.

W pełni rozumiemy, że samochód ciężarowy, który sprzedajesz, nie jest fabrycznie nowy. Rozumiemy, że gdzieniegdzie pojawią się dziwne skazy związane z wiekiem i przebiegiem samochodu. Naszym celem nie jest szukanie ich celowo w celu obniżenia ceny, tak jak robią to inne usługi zakupu samochodów. Chcemy, abyś uzyskał najlepszą możliwą cenę za swój samochód.

Dowiedz się, ile jest wart Twój samochód i ciesz się przyjemną sprzedażą samochodu dzięki uznanemu Skupowi aut ciężarowych! Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.