SKUP KAMPERÓW I PRZYCZEP CAMPINGOWYCH
Szybka sprzedaż campingu
w trzech krokach!

Realizujemy profesjonalne usługi skupu wszelkiego rodzaju campingów i przyczep campingowych, w każdej postaci – każda marka i model, a także przyczepy uszkodzone i powypadkowe.

Jak szybko sprzedać swój camping czy kampera?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój kamper czy przyczepę campingową, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twojego kampera

Możesz odstawić swój kamper czy przyczepę campingowąlub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy przyczepę campingową płacimy gotówką.

Skup kamperów i przyczep campingowych

Zajmujemy się profesjonalnym skupem kamperów, przyczep campingowych i innych pojazdów turystycznych różnego rodzaju. Skupujemy campingi całe oraz uszkodzone, zaniedbane, dawno nie używane. Wyróżniamy się przede wszystkim faktem, że kampery i campingi odbieramy osobiście, płacimy gotówką lub przelewem tuż po wypełnieniu i podpisaniu wszystkich dokumentów. Jesteśmy godni zaufania, co mogą poświadczyć liczne pozytywne opinie naszych Klientów.

Jeśli chodzi o sprzedaż tego typu pojazdu w naszej firmie, ścieżka jest bardzo prosta i zawiera się w kilku prostych krokach:

1. Pierwszym krokiem niech będzie rozmowa telefoniczna lub wypełnienie formularza wyceny.
2. Rozpoznanie sytuacji. W rozmowie poprosimy o opis kampera czy campingu, jego stan, wiek, miejsce odbioru itd..
3. W przypadku dojścia do kompromisu umawiamy się na miejsce i termin oględzin i ewentualnego odbioru samochodu. 
4.  Podpisujemy umowę kupna sprzedaży jeśli uzgodniona cena odpowiada i nam i Państwu.
5. Płacimy Państwu na miejscu po podpisaniu dokumentów gotówką lub przelewem na wskazane przez Państwa konto.

Co ważne, koszty transportu oględzin, pracownika – wszystko zawarte jest w końcowej cenie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów!

Nasza firma skup aut kamperów i campingów skupuje kampery, przyczepy kempingowe, inne pojazdy specjalne turystyczne. Naszą firmę wyróżnia fakt, że będziemy zainteresowani zarówno sprawnymi pojazdami, ale także wybrakowanymi, uszkodzonymi czy nawet takimi, które uległy wypadkowi czy są całkowicie skorodowane. Kupimy kempingi w każdym wieku, młode i stare, tanie i drogie. Czyste i zaniedbane. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, bo wiemy, że każdy kamper czy camping, jego historia i stan będzie inny.

Wystawianie ogłoszeń i postów może potrwać, nie mówiąc już o wizytach bezpośrednich zainteresowanych i negocjacjach. Korzystając z naszego skupu unikniesz niepotrzebnych godzin spędzonych na tych czynnościach i możesz szybko otrzymać gotówkę.

Skup kamper vanów i innych pojazdów turystycznych – najlepsze ceny odkupu

Wystarczy do nas zadzwonić, a już niebawem przyjedziemy do Ciebie z własną lawetą, aby kupić i zabrać skupowany samochód. Prowadzimy skup kamperów od wielu lat, co powoduje że zdobyte doświadczenie pozwala nam na zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza ekipa po przyjeździe na miejsce:

  • przeprowadzi szybką kontrolę kampera czy campingu,
  • zaproponuje uczciwą gotówkę.


Samochód zostanie zabrany naszym transportem, a Państwo zyskają w zamian całkiem dobrą kwotę gotówki, którą można przeznaczyć na każdy cel.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl