SKUP AUT ZABYTKOWYCH
Szybka sprzedaż samochodu
w trzech krokach!

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów zabytkowych, klasycznych w każdej postaci – każda marka i model, a także samochodu uszkodzone i powypadkowe.

Jak szybko sprzedać swój samochód zabytkowy?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój zabytkowy samochód, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój samochód

Możesz odstawić swój klasyczny samochód lub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy samochód i płacimy gotówką.

Skup samochodów zabytkowych

Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie odkupią od Ciebie samochód zabytkowy, niezależnie czy to auto wyprodukowane w Europie czy za oceanem.

Specjalizujemy się w samochodach europejskich takich jak Mercedes Benz, Maybach, Horch, Rolls-Royce, Bentley, Bugati, Austin Healey, Jaguar, Porsche, Ferrari, MG, Triumph, Maserati, Morgan, Pesago, Avanti, Alfa Romeo, Aston Martin, Delorean, Delage, Delahaye, Dualghia, Lotus, Lamborghini i różne inne oraz amerykańskie samochody takie jak American Bantom, Buick, Chevrolet – Corvette, Impala, Camaro, Cadillac, Ford – Mustang, Thunderbird, Plymouth – Cuda, Cord, Fiat – Toplino, Jolly, Duesenberg, Packard, Pontiac GTO, Lincoln, Auburn, Pierce Arrow, Excalibur, Plymouth, Studbaker i różne inne zabytkowe i klasyczne samochody. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się z wszelkich zapytań dotyczących samochodów, które masz na sprzedaż lub każdego, o którym wiesz, że ma na sprzedaż, niż zadzwoń do nas. Pomożemy Ci szybko i łatwo sprzedać Twój samochód. Otrzymasz natychmiastową zapłatę. Kupujemy samochody klasyczne z dowolnego miejsca w Polsce, niezależnie czy to samochód sprawny czy uszkodzony.

Jak szybko sprzedać samochód klasyczny?

Czy masz w garażu zabytkowy samochód, którym nigdy nie jeździsz? Cóż, twój klasyczny samochód jest poszukiwany w naszej firmie za gotówkę! Pożegnanie się z ukochanym samochodem może być trudne, ale znacznie ułatwiamy ten proces, oferując gotówkę za niego na miejscu. Z Auto Centrum Group możesz sprzedać swój klasyczny samochód i otrzymać najdogodniejszą dla siebie formę zapłaty! Dajemy najlepsze pieniądze w gotówce za Twój pojazd. Kupujemy samochody klasyczne, niezależnie od jego stanu wizualnego i technicznego.

Nie ma znaczenia, czy masz stary, zniszczony pojazd, w którym już nie znajdujesz wartości, czy też lśniący antyk – i tak go od Ciebie kupimy! Skupujemy amerykańskie i europejskie klasyczne i rzadkie samochody kolekcjonerskie oraz motocykle wszystkich marek i modeli. Niezależnie od tego, czy masz Forda, Chevroleta, Mercedesa czy Harleya-Davidsona, Twój klasyczny samochód lub motocykl jest poszukiwany za gotówkę.

Skup aut zabytkowych zobowiązuje się do świadczenia wysokiej jakości usług. Jako godni zaufania nabywcy samochodów, oferujemy Ci świetną ofertę na Twoje antyki. Nieustannie szukamy sposobów, aby uprzyjemnić Ci sprzedaż samochodu. Chętnie oferujemy gotówkę na miejscu w zamian za samochód. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego klasycznego samochodu lub motocykla, oferujemy również porady dotyczące sprzedaży, sprzedaży nieruchomości i handlu. Zawsze będziemy z Tobą szczerzy. Porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów już dziś, aby uzyskać więcej informacji! Z naszą pomocą Ty i Twój pojazd zawsze jesteście w godnych zaufania rękach.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby zapytać o sprzedaż swojego klasycznego lub kolekcjonerskiego samochodu.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl