SKUP AUT NOWY SĄCZ
Szybka sprzedaż samochodu
w trzech krokach!

Jesteśmy firmą działającą w Nowym Sączu i całym województwie małopolskim. Realizujemy usługi skupu samochodów. Jesteśmy zainteresowani każdego rodzaju pojazdami: osobowymi, ciężarowymi czy dostawczymi. Każdy model i marka. Zapraszamy!

AUTOCENTRUM GROUP TO LIDER NA POLSKIM RYNKU

Jak szybko sprzedać swój samochód w Nowym Sączu?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój samochód, co przyspieszy także cały proces sprzedaży. Skup aut Nowy Sącz to uznana firma, która przeanalizuje Twój formularz i poda jak najkorzystniejszą opcję.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie. Pamiętaj także o dobrej jakości zdjęciach, które przyspieszą sprzedaż.

Odbieramy Twój samochód

Możesz odstawić swój samochód lub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy samochód i płacimy gotówką. Zapewniamy brak jakichkolwiek uwag po dokonaniu transakcji. Oględziny są dla nas ostatecznym potwierdzeniem stanu samochodu.

Co wyróżnia AUTOCENTRUM GROUP?

Nasza firma zajmuje się skupowaniem aut w Nowym Sączu, ale nie tylko, bo także w całym województwie małopolskim. Transakcje w naszym skupie aut przebiegają błyskawicznie, z zachowaniem legalności i dotrzymaniem wszelkich formalności.

Interesujemy się każdym rodzajem pojazdów: osobowe, ciężarowe, dostawcze, poleasingowe, także uszkodzone i powypadkowe.

Auto Centrum Group to świetny sposób na szybką sprzedaż Twojego samochodu. Jeśli mieszkasz w Nowym Sączu lub jego okolicach i posiadasz samochód, którego chciałbyś się szybko pozbyć, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą samochodu, zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.

Skup aut Nowy Sącz

Nasz skup samochodów używanych to uznana marka, znana w Nowym Sączu i okolicach. Od lat z powodzeniem obsługujemy klientów w Polsce, dzięki czemu możemy się pochwalić odpowiednią renomą.  To dzięki temu Klienci z Nowego Sączu i pozostałych części Polski wiedzą, że mogą ze spokojem sprzedać nam swój samochód, który trafi w dobre ręce.

Skup aut Nowy Sącz to jeden z najlepszych sposobów na szybkie pozbycie się niepotrzebnego pojazdu. Oprócz oczywistych oczywistości, czyli tego, że jesteśmy zainteresowani wszelkiego rodzaju samochodami osobowymi, przyjmiemy również samochodu ciężarowe, dostawcze, motory, skutery domki holenderskie czy campingi.

Nasza firma zajmująca się skupem samochodów w Nowym Sączu rozpatrzy każdy wniosek. Wyślij formularz kontaktowy i czekaj na kontakt naszych specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Skup samochodów za gotówkę Nowy Sącz

Jesteś w posiadaniu niechcianego samochodu, który tylko zajmuje miejsce w garażu, czy na parkingu? Może próbowałeś już sprzedać go na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych, ale nie przyniosło to żadnego skutku?  Sprzedaj nam swój samochód za gotówkę! Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Działamy błyskawicznie, dzięki czemu szybko otrzymasz upragnioną gotówkę i pozbędziesz się zbędnego balastu. Przyjmiemy samochody każdego rodzaju. Skup aut Nowy Sącz to firma, która zainteresuje się także samochodami uszkodzonymi czy pokolizyjnymi, rozbitymi i skorodowanymi. Nie wahaj się i wypełnij nasz formularz kontaktowy, któy pozwoli na szybką realizację transakcji.

Teren naszego działania to cała Polska. Także Nowy Sącz i okolice, a także całe województwo małopolskie. Dzięki szerokiej gamie profesjonalistów i fachowego sprzętu, jesteśmy w stanie odebrać Twój pojazd niemal z każdego miejsca, tym samym zapewniając legalność całego procesu sprzedaży i bezpieczeństwo Twoje jak i sprzedawanego pojazdu.

Skup aut ProAuto
skupy samochodów w całej Polsce

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

Skup aut używanych Nowy Sącz

Każdy posiadacz samochodu zastanawia się ile dostanie za niego w skupie? Pytanie nie jest jednoznaczne. Wiadomo, bardzo dużo zależy od stanu technicznego pojazdu, rocznika, przebiegu czy ważny jest przegląd i czy samochód odpala i może jeździć.

To jasne, cena samochodu, który jest na chodzie będzie o wiele wyższa niż auta rozbitego, skorodowanego czy uszkodzonego. Mimo wszystko nie wahaj się i skorzystaj z naszego formularza wyceny, możesz być zaskoczony ceną, którą zaproponujemy Ci za unieruchomiony pojazd. Skorzystaj z usług skupu aut Nowy Sącz.

Cały proces jest bardzo prosty. Wypełniasz formularz, my proponujemy wstępną wycenę, przyjeżdżamy na oględziny i ewentualny odbiór pojazdu. Zastrzegamy, im więcej informacji podasz w formularzu wyceny i im więcej dokładnych zdjęć prześlesz, tym dokładniejszą wycenę przedstawimy podczas rozmowy telefonicznej, co sprawi, że cała transakcja przebiegnie szybko i bez komplikacji.

Jesteśmy firmą motoryzacyjną z długoletnimi tradycjami, dlatego warto przekazać w nasze ręce Twój wysłużony pojazd. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która w odpowiedni sposób zajmie się Twoim przypadkiem.

Skup samochodów uszkodzonych i powypadkowych Nowy Sącz

Czasami w posiadany pojazd nie opłaca się dalej inwestować ze wzflędu na stan techniczny. Wydaje Ci się, że nadaje się tylko na złom. Być może, jednak Stacja Demontażu Pojazdów nie zagwarantuje Ci zbyt wysokiej kwoty. Nie inaczej jest w sytuacji, kiedy auto jest uszkodzone, powypadkowe czy rozbite. Co ciekawe jednak, nasz skup aut będzie również zainteresowany tego typu samochodem. Opisz dokładnie co mu dolega, a bądź pewny, że dostaniesz lepszą ofertę niż na „złomie”

Współpracujemy z największymi w Polsce Stacjami Demontażu Pojazdów, dzięki czemu w legalny sposób samochód poddamy autokasacji. Możesz liczyć na odpowiednie zaświadczenie, które pozwoli Ci wyrejestrować samochód i uniknąć jakichkolwiek problemów w przyszłości.

Największy auto skup w Nowym Sączu!

Skupy aut to chyba najlepsze miejsca, w których możesz szybko sprzedać samochód. Portale ogłoszeniowe mają to do siebie, że pobierają opłatę, a przyjeżdżający potencjalni Klienci, mają coraz większe wymagania co do oglądanych samochodów. W wielu przypadkach okazuje się, że sprzedaż auta trwa tygodniami, miesiącami, a nawet latami! Skup aut gwarantuje, że sprzedaż Państwa samochodu będzie doświadczeniem szybkim i przyjemnym, a gotówka za niego trafi prosto do Waszych rąk. Po dopełnieniu formalności, pieniądze od razu trafiają do Ciebie. Na życzenie realizujemy także przelewy. Skup aut za gotówkę Nowy Sącz to doskonały sposób na pozbycie się samochodu i oddanie go w dobre ręce specjalistów takich jak partnerzy Auto Centrum Group.

Autoskup Nowy Sącz

Niezależnie od tego jakim dysponujesz pojazdem, wypełnij formularz. Przyjmujemy samochody każdej marki i modelu, a także w każdym stanie technicznym. Co ciekawe, w porównaniu do innych skupów, także chętnie przyjmiemy pojazdy dostawcze czy ciężarowe. Co najważniejsze, interesują nas zarówno starsze modele średniej renomy marek, ale także auta z najwyższej półki. Po oględzinach i rozmowie, dostaniesz godziwą i sprawiedliwą wycenę. Samochód odbieramy na miejscu, dopełniając wszelkich formalności i wypłacając pieniądze.

Nie ma znaczenia dla nas stan techniczny samochodu. Niektóre przyjmowane przez nas auta wyglądają jak te z salonu. Inne czasami są niemal całkowicie zniszczone, rozbite i skorodowane. Nawet jeśli samochód jest wrakiem, wypełnijcie formularz kontaktowy. Być może będziemy nim zainteresowani i jeszcze na takim złomie zarobicie. Co ciekawe, nie tylko samochody są naszym obiektem zainteresowania. Jeśli posiadacie też inne czterokołowce w Nowym Sączu, na które nie znaleźliście nabywcy, wypełnijcie formularz i czekajcie na nasz kontakt. Skup aut używanych Nowy Sącz to lider na małopolskim rynku motoryzacyjnym. Dzięki wielu udanym transakcjom i zadowolonym Klientom, zyskaliśmy renomę i zaufanie Klientów z Nowego Sączu i okolicznych miejscowości.

Skup samochodów służbowych i poleasingowych Nowy Sącz

Skup aut Nowy Sącz to firma, która będzie zainteresowana także Państwa samochodami służbowymi czy całymi flotami. Pomyśl, że możesz w mgnieniu oka pozbyć się balastu którym są Twoje wysłużone już służbowe auta. Przeglądy, OC, AC – to wszystko zejdzie z Twojej głowy, bo jesteśmy w stanie kupić od Ciebie takie samochody hurtowo! Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i sprzęt pomożemy w sprawnym przekazaniu nam samochodów. Pozwala to na współpracę zarówno z firmami małymi, jak i dużymi koncernami.

Jeśli od tygodni lub miesięcy szukacie kupca, uwierzcie, u nas możecie sprzedaż samochodu załatwić w ciągu jednego dnia. Jesteśmy przygotowani zarówno pod względem finansowym, sprzętowym, kadrowym jak i formalnym, by załatwić transakcję samochodu w kilka godzin. Zaufaj nam i skorzystaj z oferty największego w Polsce skupu samochodów.

Sprzedaj nam swój samochód, a po dokonaniu transakcji i wypłacie pieniędzy nie będzie już uciążliwego kontaktu ze strony przedstawicieli naszej firmy. Oględziny wystarczają nam by wycenić samochód. Nie ma mowy o żadnym wytykaniu wykrytych wad Wasz samochód zostanie dokładnie obejrzany przez naszych pracowników i zakupiony w pełni świadomie. Reklamacja i niepotrzebne pretensje to nie nasza firma. Moment finalizacji formalności i wypłaty gotówki to moment, w którym Twój stary samochód nie jest już Twoim problemem i z łatwością możesz wyrzucić go z głowy.

Nawet jeśli auto jest na chodzie, nie ma konieczności, byście musieli stawić się w naszej siedzibie osobiście. Dojeżdżamy do Klientów i odbieramy samochody, co dodatkowo ułatwia cały proces i transakcję. Jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu motoryzacji, co potwierdzają liczne pozytywne opinie Klientów z Nowego Sączu i nie tylko.

Skup aut za gotówkę Nowy Sącz

Jeśli macie Państwo jakąkolwiek wątpliwość co do tego, czy Państwa pojazd kwalifikuje się do sprzedaży – zapraszamy na wycenę. Przyjazd do naszego skupu nic Państwa nie kosztuje, a nasza ewentualna chęć nabycia przedstawionego nam samochodu w żaden sposób nie jest dla Was wiążąca. Nasi fachowcy dokonają oględzin przedstawionego nam wozu i określą, za jaką cenę będziemy w stanie go odkupić. Jeżeli oferowana przez nas kwota nie będzie Państwu odpowiadała, po prostu nie dojdzie do transakcji. Zapewniamy w tej materii pełną uczciwość, profesjonalizm i transparentność.