SKUP AUT ANGIELSKICH
Szybka sprzedaż samochodu
w trzech krokach!

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów z Wielkiej Brytanii. Każdy model, nieważne czy to pick-up czy limuzyna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu szybkiej wyceny Twojego angielskiego samochodu.

Jak szybko sprzedać swój angielski samochód?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój angielski samochód, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłyszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój samochód

Możesz odstawić swój angielski samochód lub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy samochód i płacimy gotówką.

Skup samochodów z Anglii

Jeśli jesteś indywidualnym kierowcą czy prowadzisz firmę, chętnie odkupimy od Ciebie samochód angielski, z kierownicą po prawej stronie. Transakcje w naszym skupie są w pełni bezpieczne i szybkie. Możesz sprzedać swój wóz nawet w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia się do naszej firmy. Skup aut angielskich to skup samochodów zarówno sprawnych, jak i tych uszkodzonych czy powypadkowych. Jesteśmy gotowi zapłacić Ci za każdy samochód gotówką na miejscu lub na wskazane konto bankowe.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klientów, dlatego nasi pracownicy przedstawiają ofertę, która powinna zadowolić obie strony transakcji. W celu zabezpieczenia interesów obu stron proponujemy dopełnienie wszelkich formalności, dlatego wystawiamy dokument kupna-sprzedaży. Nasza oferta dotyczy każdego rodzaju samochodów angielskich. Jeśli posiadasz taki samochód w swoim garaży, czy zalega Ci na parkingu – zadzwoń do nas koniecznie.

Skupujemy auta angielskie

W Polsce zauważyć można coraz więcej samochodów pochodzących z Anglii. Sprzedaż takiego samochodu w naszym kraju nie jest prosta z wiadomych przyczyn. Dużo osób ma obawy o jakość prowadzenia pojazdu z prawostronną kierownicą i słusznie, bo takie auto nie jest dla każdego.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest skup anglików! Sprzedając swojego anglika do naszego skupu aut oszczędzasz czas, nerwy a gotówkę otrzymujesz jeszcze tego samego dnia od pracownika naszej firmy. Posiadamy duże doświadczenie w skupie anglików i wycenach tego typu samochodów. Przez kilka lat działania naszej firmy skupiliśmy dziesiątki samochodów z prawostronną kierownicą i wykonaliśmy setki wycen.

Zadzwoń do nas już teraz i otrzymaj bezpłatną wycenę swojego Anglika! Podejmiemy się każdej wyceny a jeśli to potrzebne przyjedziemy własną lawetą po odbiór auta!

Skupujemy wszystkie auta z kierownicą po prawej stronie i marki angielskie takie jak: Lotus, Morgan czy Rover.

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

Skup aut angielskich za gotówkę

Osoby, które korzystają z naszego skupu Anglików cenią sobie czas. Jesteśmy sprawnie działającą firmą, która rzetelnie pilnuje wyznaczonych terminów spotkań i oględzin samochodu. Chcąc sprzedać samochód i umawiając się z nami na spotkanie masz pewność, że zjawimy się o wyznaczonym terminie.

Szanujemy twój i swój czas dlatego już przez telefon udzielimy informacji ile wstępnie jesteśmy w stanie zapłacić za twój samochód. Współpraca z naszym skupem anglików to gra w otwarte karty. Przez lata działania naszego skupu samochodów zebraliśmy dziesiątki pozytywnych opinii o naszej firmie, co świadczy że jesteśmy uczciwi i sumienni.

Jako jedni z jednych podchodzimy tak solidnie do tematu skupu i sprzedaży Anglików. W przypadku samochodów pochodzących z Anglii nie ma sztywnego cennika jakiego się trzymamy. W branży skupu aut istotne są parametry takie jak stan techniczny, stan karoserii samochodu a także przebieg oraz elementy jakie w samochodzie były naprawiane i wymieniane.

Posiadając powyższe informacje jesteśmy w stanie wycenić samochód a zaproponowana przez nas kwota niejednokrotnie miło zaskoczyła naszych klientów. Kliencie pamiętaj skup aut angielskich w Polsce to nasza specjalność. Nie czekaj i zadzwoń do nas już dziś – wycena jest zawsze darmowa!