SKUP AUT AMERYKAŃSKICH
Szybka sprzedaż samochodu
w trzech krokach!

Realizujemy profesjonalne usługi skupu samochodów z Ameryki. Każdy model, nieważne czy to pick-up czy limuzyna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu szybkiej wyceny Twojego amerykańskiego samochodu.

Jak szybko sprzedać swój amerykański samochód?

Wypełnij formularz online

Wypełnij formularz wyceny online. Pamiętaj, im więcej informacji podasz, tym szybciej wycenimy Twój samochód, co przyspieszy także cały proces sprzedaży.

Kontakt telefoniczny

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeśli podasz wystarczającą ilość danych w formularzy, a do tego prześlesz dokładne zdjęcia, możesz usłuszeć pierwszą, wstępną wycenę już w tym momencie.

Odbieramy Twój samochód

Możesz odstawić swój samochód lub to my odbierzemy pojazd z wskazanego przez Ciebie miejsca. Dopełniamy formalności, zabieramy samochód i płacimy gotówką.

Skup samochodów z Ameryki

Samochody amerykańskie, szczególnie te sprzed dekad to bardzo specyficzne, piękne i bardzo dużo palące samochody. Niemniej, widok takiego cacka u sąsiada z pewnością może wzbudzić ciekawość. W Polsce znajdziemy część zapaleńców, którzy kolekcjonują coraz to inne modele. Zmieniają je niemal jak rękawiczki. Co jednak zrobić z pojazdem, który nam się znudził? Szukanie drugiego takiego samego zapaleńca jak my, może być uciążliwe.

Teraz jednak to nie jest już problemem. Skup aut amerykańskich w naszej firmie przyjmie każdego rodzaju samochód rodem zza oceanu i zapłaci za niego godne pieniądze w gotówce. Czyż nie brzmi to dobrze? Nawet bardzo dobrze. Zapraszamy więc do kontaktu i wyceny Twojego samochodu. Z pewnością nie pożałujesz, a nasza szybka obsługa całej transakcji niemal na pewno Cię pozywytnie zaskoczy.

Samochody z Ameryki - czym się wyróżniają?

Samochody amerykańskie to termin ogólny dla wszystkich pojazdów produkowanych w USA. Trzej najważniejsi producenci w USA od dziesięcioleci to Ford, General Motors i Chrysler.

Amerykański przemysł motoryzacyjny zyskał wielkie wpływy na całym świecie, przede wszystkim dzięki produkcji linii montażowej wprowadzonej przez Henry’ego Forda w 1913 roku. Ford Model T był pierwszym samochodem wyprodukowanym na linii montażowej i do 1927 roku zjeżdżał z niej 15 milionów razy. Trzej producenci sprzedawali swoje amerykańskie samochody pod różnymi markami. Ford zjednoczył m.in. amerykańskie marki samochodowe Lincoln, Mercury i Edsel. Chrysler miał w swoim portfolio amerykańskie marki samochodów, takie jak DeSoto, Plymouth, Dodge, Jeep i AMC. Trzecia duża amerykańska firma General Motors również sprzedawała swoje amerykańskie samochody pod następującymi markami: Buick, Cadillac, Chevrolet i GMC.

Na scenie z klasycznymi samochodami szczególnie popularne są samochody kucykowe, takie jak Ford Mustang i samochody mięśniowe, które z silnikami V8 o dużej pojemności są prototypami samochodów amerykańskich od lat 50. XX wieku.

Nasz skup samochodów z Ameryki przyjmuje wszystkie tego typu modele i płaci za nie gotówką przy odbiorze. 

Przejażdżka jednym z tych pięknych wozów to niewątpliwie przeżycie dla każdego fana motoryzacji. Niemniej, samochody te są bardziej ciekawostką niż użytecznym środkiem transportu na co dzień. Samochody palą duża, są duże i trudno nimi zaparkować. Dlatego normalnym jest, że po czasie chcemy je sprzedać. Nie mogłeś trafić w lepsze miejsce, aby sprzedać w dobrej cenie swój amerykański wóz

Skup aut amerykańskich
Skup aut amerykańskich

Masz pytania?
Napisz na biuro@autocentrumgroup.pl

PIłeś? Nie jedź!

Skup aut amerykańskich za gotówkę

Każdy zastanawia się, dlaczego przeciętny mężczyzna, który kieruje na co dzień samochodem marzy o amerykańskim, potężnym wozie. Pewnie dlatego, że to klasyka i wspomnienia ulubionych filmów z ubiegłego wieku, kiedy tego typu wozy mogliśmy znaleźć w każdej kultowej produkcji.

Samochody amerykańskie to specyficzne motoryzacyjne potwory, którego ujarzmieniem zainteresowany będzie każdy fan. Nasza firma chętnie odkupi od Ciebie każdego rodzaju samochód z Ameryki, a również może zaproponować Ci w zastępstwie inny, równie ciekawy model. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo.

Odpowiemy niezwłocznie, po samochód możemy podjechać własną lawetą, a więc nie musisz się martwić o transport.

Co ważne, skupujemy również samochody z wysokimi przebiegami, uszkodzone czy nawet rozbite. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję i gwarantujemy zadowolenie z wykonanych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.